JJC Fotoaparát Fotografování Dálkové Spojovací Kabel Spouště Kabel pro SIGMA dp3 Quattro/dp2 Quattro/dp1 Quattro/SD-10/SD-9

Dostupnost: Skladem

Nový produkt

210.51 Kč

221.60 Kč

-5 %

Sdílení v sociálních médiích

JJC Fotoaparát Fotografování Dálkové Spojovací Kabel Spouště Kabel pro SIGMA dp3 Quattro/dp2 Quattro/dp1 Quattro/SD-10/SD-9

Fotoaparát uvolnění kabelu je 3' stočený kabel rozhraní, které pracuje se všemi JJC modulární vzdálené zprávy.

Jej použít jako náhradu nebo přidat funkce do JJC Kamery, dálkové Ovladače a Flash Trigger Systému nebo JJC Dálkové Rukojeti Pistolové Rukojeti.

Poznámka:prosím, vyberte správný model, podle vaší kamery a KABELU-H Kompatibilní s JM-H(II), ES-898 + KABEL-H, WT-868+KABEL-H, MT-636+KABEL-H, HR+KABEL-H Nahradit SIGMA CR-11 je Kompatibilní s následujícími fotoaparáty

SD-9

SD-10

KABEL-I Kompatibilní s JM-I(II), ES-898 + KABEL-I WT-868+KABEL-I, MT-636+KABEL-I, HR+KABEL-jsem Nahradit SIGMA CR-21, Kompatibilní s následujícími fotoaparáty

SD-14

SD-15 KABEL-I2 Kompatibilní s ES-628I2, JM-I2(II), TM-I2, ES-898 + KABEL-I2, WT-868+KABEL-I2, MT-636+KABEL-I2, HR+KABEL-I2 Nahradit Sigma CR-31,Kompatibilní s následujícími fotoaparáty

dp0 Quattro

dp1 Quattro

dp2 Quattro

dp3 Quattro

Poznámka!

Od té doby Sigma DP2 Quattro je minimální rychlost závěrky je 30s a nemá režim BULB.TM-I2 nebude moci dovolit, obrázek je doba expozice v průběhu 30.let.Další funkce: samospoušť, intervalový časovač, expozice-počet nastavení funkce nebudou ovlivněny.

1) přijímáme Alipay, West Union, TT.Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.

2) Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky.

3) Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů.

1) NA CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO)

2) Objednávky zpracovány včas po ověření platby.

3) My jen loď na potvrzené objednávky adres.Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu.

4 )SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích.Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny.

5) Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás.Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí.Naším cílem je spokojenost zákazníka!

6) chtěli Bychom připomenout, že dovozní cla,daně nebo další poplatky, které přinesla vaše místní celní bude zodpovědný za zákazníky.Pro další podrobnosti,může se obraťte na vaše místní zvyky před nákupem produktů.

7) poskytujeme také UPS,DHL rychlejší způsob dopravy v případě, že potřebujete zboží naléhavě.Prosím, vyberte si správný přepravní cesty před zakoupením produktů.

1) Všechny výrobky prodávané na JJC Oficiální Store jsou garantované po celý JEDEN ROK na vady zpracování a materiálu.

2) máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat.Kupující musí jasně descript vadné úplné informace e-mailem.V případě potřeby video a odkaz na nás ukázat vadný.

3) Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU.Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY!Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu.

4) Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše po#.

5) My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z www.chatanaslapech.cz.NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

6) Budeme mít všechny přepravní náklady, pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval.

Jsme přesvědčeni, že nejlepší kvalitu a nejvyšší třídy společnosti pocházejí z povolání a služby.

Štítky: JJC, sigma dp1 kabel, lenshood, baterie sigma dp2, dp0, smsl, sr15, jjc dálkové, jjc nikon, linhof uvolnění kabelu

Jméno Spouště Kabel
Balíček Ano
Značka JJC
Kompatibilní Značka SIGMA
Typ Drát
Číslo Modelu Kabel pro Sigma
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

JJC Fotoaparát Fotografování Dálkové Spojovací Kabel Spouště Kabel pro SIGMA dp3 Quattro/dp2 Quattro/dp1 Quattro/SD-10/SD-9

JJC Fotoaparát Fotografování Dálkové Spojovací Kabel Spouště Kabel pro SIGMA dp3 Quattro/dp2 Quattro/dp1 Quattro/SD-10/SD-9

Napsat recenzi

Můžete také rád