Oficiální Disney Chip Potts transparentní siluety pouzdro pro iPhone XS Max

Dostupnost: Skladem

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

Chraňte svůj smartphone s novým oficiální Disney Chip Potts siluety, průhledné pouzdro pro iPhone XS Max Chip Potts iPhone XS Max případu. Chraňte svůj mobilní s znaky z Kráska A Zvíře. Jasné, pružné a houževnaté silikonové pouzdro pro Apple s oficiální Disney licence. Design excluivo: Disney identitu razítka pouzdro pro Apple bezkonkurenční s podstatou značky. Jeho transparentní kompozice kontrastů výkresu na metalické barvy telefonu, zvýraznění postavy ve velkolepé cestě. Odesláno z Španělsko s záruka Dům kouty, vedoucí Společnost na trhu pro případy mobilního telefonu a příslušenství⭐⭐⭐⭐⭐. Maximální přizpůsobení a ochrana: jeho tvar je millimetrically upravena tak, aby různé Apple velikosti a modely tak, že telefon není vyhrát ve velikosti nebo tloušťky v míč. Celková lehkost a vyrobeny s vysoce kvalitních materiálů: jeho hmotnosti nižší než 50 gramů bude dělat to prakticky bez povšimnutí změna. Chraňte svůj mobilní bez ztráty pohodlí a ovladatelnost.

Doprava do 48H

Přijímat vaše bydlení u vás doma do 48 hodin, pokud jste na poloostrově nebo Baleárské Ostrovy. Pokud žijete v Kanárské Ostrovy, traquil @, budete mít pouzdro v méně než týden. Platit bydlení, když si to!

V krytech Dům máme různé způsoby platby: Kartou, PayPal a counter-embag, platit své pokrytí, když si to. Návrat služby

Když obdržíte váš nákup nejste přesvědčeni, nebo mylné, nebojte se, budete mít 15 dní na návrat. Dozvědět se o našich návratové politiky.

Štítky: iphonx případě disney černá, iphone případ boo disney, iphone x případů disney lilo, iphone případ cmax disney, panel iphone disney, iphone případ piercing disney, iphonx případě disney life, aiphone případě disney, peněženka pouzdro iphone disney, housse iphone disney

Název značky APPLE
Doprava Ze Španělsko
Značka APPLE

Napsat recenzi

Oficiální Disney Chip Potts transparentní siluety pouzdro pro iPhone XS Max

Oficiální Disney Chip Potts transparentní siluety pouzdro pro iPhone XS Max

Napsat recenzi

Můžete také rád