SC APC, Rychlé Konektor, Single-Mode Konektor FTTH Nástroj Studené Konektor Nástroj Optických Rychle Connnector 53mm

Dostupnost: Skladem

Nový produkt

1 806.11 Kč

3 061.21 Kč

-41 %

Sdílení v sociálních médiích

Doporučené Produkty

Vítejte v našem obchodě, více slev, prosím, neváhejte kontaktovat +86 15951880639 (WhatsApp)

SC APC, Rychlé Konektor, Single-Mode Konektor FTTH Nástroj Studené

Konektor Nástroj Optických Rychle Connnector 53mm

Popis

Rychlá Montáž Konektor (také s názvem "Ne-polského Svazku" , "Pre-polského Svazku" nebo " Fast Connector ") je snadný-k-instalaci zařízení. Žádný nástroj nebo přípravek je nutné. Je univerzální pro 250um /900um / 2.0 mm / 3.0 mm / Plochý Kabel.

byl navržen pro rychlé ukončení smlouvy s pre-leštěné konektor. Použití V groove technologie, to nevyžaduje žádné epoxidové. S transparentní tělo, připojení výsledek může být viděn tím, Fiber Checker ihned. To je ideální řešení, buď pro venkovní rostliny nebo uvnitř budovy. Optické Vlákno Rychle Konektor 1.Jednoduchá struktura 2.Ušetřete čas 3.Nízký vložný útlum. Funkce 1. Na základě zásuvné non-preset trubice technologie 2. Přesné keramické komponenty s co-axiální já centrování, Vynikající a trvanlivé optická vlastnost 3. Optické vlákno se hodí axiálně v elastické způsobem a vyhýbá se zcela jakékoli nepravdivé připojit 4. Trojitá upínací přes nahá vlákniny, těsné vyrovnávací paměti a kabel, atd., může být použit jako patchcord 5. High on-line pevnost v tahu Optické Rychle Konektoru po ukončení, vždy mějte připojení pod platnost od kabelů a kreslení. 6. Integrované ochrany kryt, aby vydržely drsné prostředí uživatele. 7. Přímo připojitelný s ONU bez optické zásuvky, což snižuje FTTH náklady. 8. Vysoká úspěšnost a jednoduchost v instalaci s průměrnou sestřih čas 100 sek 9. Nižší požadavek na zvyku pracovat a pracovní prostředí výzva pro stavitele. 10. Viditelné kvality Instalace; nezávislé na jakémkoli vzdáleném konci zdroj světla a speciální zařízení vyhovující kabeláž výstavba v každém řezu.

Specifikace

POLOŽKA

Technické Parametry

Použitelné pro

3.1 x 2.0 mm Drop kabel

Optické vlákno průměr

125µm ( 657A & 657B )

Těsné vyrovnávací paměti průměru

250µm

Vlákno režimu

Single mode

Provozní doba

O 100s(bez vlákniny řez)

Vložit ztráty

≤ 0,3 dB(1310nm a 1550nm)

Návrat ztráta

≥40dB

Upevňovací síla nahých vlákno

>5 N

Upevňovací síla nahých fiber držák

>10 N

Pevnost v tahu

>50 N

Pomocí teploty

-40~+80°C

On-line pevnost v tahu (20 N)

IL ≤ 0.2 dB RL ≤ 5 db

Mechanická trvanlivost (500 krát)

IL ≤ 0.2 dB RL ≤ 5 db Drop-off test (drop-off výška 4m, jednou za směr, zcela 3 krát)

IL ≤ 0.2 dB RL ≤ 5 db

Štítky: power protector, přepěťová ochrana s usb, rs, surg protector, APC, apc network, plug power, zásuvka, EU Plug, 220v přepěťovou ochranu

Položka Délka 1m
Velikost 22x23x23
Vlákno Typ Single Mode
Opakovatelnost <=0,5 dB
Číslo Modelu SC/APC Rychlé Konektor
Kompatibilní TP-link
Průměr 0,9 mm, 2.0 mm, 3.0 mm, Ostatní
Původ KN(Původu)
Certifikace CE
Značka AUA
Typ Konektoru SC/APC

Napsat recenzi

SC APC, Rychlé Konektor, Single-Mode Konektor FTTH Nástroj Studené Konektor Nástroj Optických Rychle Connnector 53mm

SC APC, Rychlé Konektor, Single-Mode Konektor FTTH Nástroj Studené Konektor Nástroj Optických Rychle Connnector 53mm

Napsat recenzi

Můžete také rád