Tugba Turkish Delight Tradiční Příchutě 540 G (Izmir) Dezert Potěší Lukum Jedinečnou Chutí Zdravé Čerstvé Lahodný Lahodný

Dostupnost: Skladem

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

7 VYNIKAJÍCÍ INFORMACE, které MUSÍTE VĚDĚT O TURECKÝ med turecký med

Nejsladší člen turecké kuchyně, nejkrásnější dar, který může být vzhledem k, nejlepší přítel, vedle kávy, nostalgie z dětství, důvod pro milující svátky; ano, víš to, že jo! Mluvíme turecký med. Tady je to, co potřebujete vědět o Turkish Delight, která sahá stovky let a je důležitou součástí Osmanské kuchyně.

Historie turecký med turecký med, který byl důležitou součástí paláce kuchyně během Osmanského období, má stovky let historie. M. sweet 'abhisa', která byla často spotřebována Sassanids, který vládl mezi 226 a 652 n. l. je známý jako původ potěší, i když to není jisté. Na první, turecký med byl nazýván 'ul-hulkum' $, 'uvolnění krku', zatímco to bylo nazýváno' angličtina potěšení'. A konečně, spolu s moderní angličtině, "to bylo nazýváno "turecké potěšení'.

Povědomí v Anatolii 15. Začalo to v. století. 17. V století zažila populární většinu své doby. 18. O století, cestující vzal turecký med do Evropy, a představil ji jako turecký med'. Marshmallows se také 4gained popularitu. Sériová výroba v Osmanské říši tvar v roce 1777. Nejdřív to bylo tím, že vyrábí smícháním med, ovocný sirup a mouku. Zažil chuť mění až dnes, s vynálezem škrobu a rafinovaného cukru.

Jak, aby se marshmallows? Turecký med je vyroben s kyselinou citronovou, cukr, škrob, potravinářské barvivo a aroma. Cukr se vaří ve vodě, dokud je to doslova rozpouští. Kyselina citronová a škrob jsou ponechány, aby se rozpustil v oddělených nádobách. Pak se kyselina citrónová a škrobu se smísí s sladký vody. Tímto způsobem, to je vařené na chvíli. Když se lžící namočenou ve směsi, to je ověřit, zda to má lepivou konzistenci, je v levé škrobnatých nádobách po dobu asi 20 hodin. Jako dokončovací proces, to je nabitý tím, že tvoří na tvrdé podlahy.

Typy turecký med Existuje mnoho odrůd z marshmallows podle chuti, způsob výroby a místo výroby. Zde jsou některé typy potěší: pták, potěšení, ořech, med, Ořech potěší, dvakrát pražené turecký med, pistácie Turkish delight Pistácie, Kokos, Marshmallow, marshmallows, smetana, ovoce, mini marshmallows, citronové marshmallow, mátový, žužu, turecký med s granátové jablko, pistácie čip, nebo máslo crunch, Marshmallows, granátové jablko, pistácie Turkish delight pistácie, šafrán a pistácie granátové jablko Turkish delight pistácie, turecký med atomové okvětní lístky růže granátové jablko, pistácie Turkish delight pistácie, čokoláda, marshmallows.

Nutriční hodnoty turecký med Nutriční hodnoty se liší v závislosti na použitém materiálu, ale tam jsou průměrné hodnoty. 100 g Turkish delight: 89.28 g sacharidů, 0.12 bílkovin, což je o 0,19 g tuku, 0 vlákniny, 0 mg cholesterolu, 19 mg draslíku, 5 mg vápníku, 0,1 mg železa.

Výhody Turkish delight Delight má desítky známé výhody. Zde jsou hlavní turecký med:

Pomáhá snížit zánět mandlí. To je užitečné pro pacienty s onemocněním ledvin se sacharidy v jeho obsahu. To je skvělé pro léčitele, vředy a rány.

Jak sloužit marshmallows? Jak sloužit marshmallows

Jídla a čaje nalézt v anglické kuchyně mají více forem prezentace. Stejné je to s marshmallows. Jako marshmallows jsou podávány v kapesníčkem, které jsou podávány s cukrem, střední a prostý anglický kávy, stejně jako tím, že se vstřebává po pití kávy.

Okna. adminAccountId = 983844351;

Štítky: americký potěší, ženy potěší, muži turečtina, Dezert, bouzouk, istanbul, dort, dezert pro, dallah, Line switch

Značka Tugba
Věkové Rozmezí 0-6m
Pohlaví Muž
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

Tugba Turkish Delight Tradiční Příchutě 540 G (Izmir) Dezert Potěší Lukum Jedinečnou Chutí Zdravé Čerstvé Lahodný Lahodný

Tugba Turkish Delight Tradiční Příchutě 540 G (Izmir) Dezert Potěší Lukum Jedinečnou Chutí Zdravé Čerstvé Lahodný Lahodný

Napsat recenzi

Můžete také rád